Jakie są formaty i kształty spieków kwarcowych?

11.01.2017

Jakie są formaty i kształty spieków kwarcowych?


W naszej ofercie znajdziesz spieki kwarcowe o różnych grubościach i rozmiarach, dzięki czemu bez problemu dopasujesz płyty do własnych potrzeb. Oferujemy spieki kwarcowe, które możesz wykorzystać jako okładziny ścienne i podłogowe, jako blaty i fronty szafek albo jako elementy dekoracyjne i ścianki działowe. Obróbka materiału jest bardzo łatwa. Musisz jedynie wybrać odpowiedni produkt. A więc jakie są formaty i kształty spieków kwarcowych? Które płyty będą najlepszym zakupem w Twoim przypadku?

Jakie są formaty i kształty spieków kwarcowych i które płyty wybrać?

Nasz obszerny katalog otwierają bardzo cienkie spieki o grubości 3 mm i rozmiarze 3000 x 1000 mm.  Naprawdę możesz zamówić tak cienkie płyty, które okażą się znacznie bardziej wytrzymałe niż podejrzewasz. Wielu klientów zastanawiających się nad tym, jakie są formaty i kształty spieków kwarcowych, nie zdaje sobie sprawy z tego, że można kupić aż tak cienki materiał. Spiek tego rodzaju waży zaledwie 7,8 kg/m2, a przy tym jest bardzo odporny na uszkodzenia mechaniczne. Cienkie spieki doskonale sprawdzają się jako okładziny ścian i sufitów oraz jako dodatek dekoracyjny. Jeśli natomiast szukasz informacji o tym, jakie są formaty i kształty spieków kwarcowych, które można stosować w elewacjach wentylowanych, to radzimy wykorzystać spieki trochę grubsze. Proponujemy płyty 3000 x 1000 o grubości 3,5 mm podklejone siatką z włókna szklanego.

Rozmiary spieków kwarcowych na blaty, fronty szafek i ścianki działowe

Ponadto oferujemy też spieki o grubości 5,6 mm, które możesz wykorzystać na elewacjach oraz posadzkach o dużym natężeniu. Jeżeli jednak interesują Cię formaty i kształty spieków kwarcowych do zastosowań kuchennych i łazienkowych, to wybierz spieki 7 mm oraz 6,5 mm z dodatkowymi siatkami z włókna szklanego oraz warstwą dekoracyjną i bakteriobójczą. Najgrubsze spieki w naszej ofercie mają 12 mm grubości, a maksymalny rozmiar płyty to ok. 3240 x 1620 przy wadze 30 kg/m2 Takie spieki również polecamy jako materiał na blaty kuchenne i łazienkowe.

Spieki kwarcowe Laminam, Kerlite - Jakie są formaty i kształty spieków kwarcowych?
Spieki kwarcowe Laminam, Kerlite - Powrót do listy aktualnościPowrót do listy aktualności