Spieki kwarcowe Kerlite w Polsce

06.12.2016

Spieki kwarcowe Kerlite w Polsce


Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 18 dekorów spieków kwarcowych Kerlite (kerlit) w rewolucyjnym formacie 300 x 100 cm o grubości zaledwie 3,5 mm i 5,5 mm ze wzmocnieniem z włókna szklanego. Ze względu na mniejszą grubość są idealne do renowacji powierzchni podłogowych i ściennych bez demontażu, co pozwala zaoszczędzić czas i zmniejszyć koszty. Odporne, lekkie, gładkie i elastyczne, łatwe przy cięciu, wierceniu i dopasowywaniu, a także przy codziennej pielęgnacji.

Kerlit do nowoczesnych wnętrz

Kerlite został opracowany w odpowiedzi na wymogi estetyczne nowoczesnej architektury i aranżacji wnętrz, otwierając nową jakość w sferze nie tylko płyt ściennych i podłogowych, ale także przy projektowaniu mebli, wystroju kuchni oraz powierzchni roboczych.

Zdjęcia powyższych dekorów kerlit z naszej kolekcji magazynowej mogą zobaczyć Państwo w zakładce „Produkty”, lub w naszych placówkach handlowych w Polsce, Litwie, Ukrainie oraz Czechach.

Kerlit – wiele zastosowań

Kerlit z powodzeniem może być stosowany w warunkach zewnętrznych (dzięki wysokiej odporności na minusowe temperatury) i wewnętrznych. Kwarcospieki, w zależności od projektu, posłużą jako innowacyjne dekoracje ścienne oraz podłogowe w:

  • budynkach mieszkalnych, m.in. w kuchniach, łazienkach, salonach;
  • przestrzeniach handlowo-komercyjnych, np. obiektach biurowych, sklepach wielkopowierzchniowych, a nawet w szpitalach.

Kwarcospieki są również polecane jako materiał wykończeniowy do basenów z racji tego, że jest łatwy do utrzymania w czystości i tym samym podnosi poziom higieniczności w zbiorniku. Dekory spieków kwarcowych z powodzeniem można montować jako element wykończeniowy mebli, wyposażenia domu, np. zlewozmywaków lub blatów kuchennych. Kerlit instaluje się na już wcześniej zamontowanych materiałach, m.in. ceramicznych, marmurowych, drewnianych.  W tym celu stosuje się specjalny klej i akcesoria dostępne również w naszej ofercie. W razie trudności z wyborem odpowiedniej barwy spieków kwarcowych, warto zamówić próbnik.

Kerlit – bogata kolorystyka

Dzięki temu, że kerlit jest dostępny w szerokiej palecie barw, z łatwością i z doskonałym efektem wizualnym można wkomponować go w każdą przestrzeń – czy to pod postacią mebla, elewacji lub też dekoracji ściennej oraz podłogowej. Warto zapoznać się z prezentowanymi w naszej galerii pracami, aby znaleźć inspiracje, które pozwolą na zrealizowanie doskonałych projektów w Państwa wnętrzach. Mamy wiele propozycji zarówno dla miłośników jasnych, przytulnych wnętrz, jak i dla amatorów eleganckich przestrzeni utrzymanych w ciemniejszych barwach.
Kerlit to obecnie jeden z najchętniej wybieranych materiałów przez osoby chcące cieszyć się pięknymi wnętrzami, które przez lata nie tracą na swym uroku. Niewątpliwie kwarcospieki wnoszą nową jakość do tworzenia pomieszczeń pięknych, ale i zarazem użytecznych.

Zachęcamy do bliższego poznania naszej oferty.

Spieki kwarcowe Kerlite w Polsce
Powrót do listy aktualnościPowrót do listy aktualności