Okleina do blatów kuchennych

18.03.2019

Okleina do blatów kuchennych


Kuchenne dekoracje

Poszukujesz urozmaicenia nudnych przestrzeni kuchennych, w których nie zmieniło się nic przez długie lata? Chciałabyś dokonać wyraźnej zmiany, całkowicie modyfikując dotychczasowy charakter pomieszczenia? Zależy Ci na atrakcyjnym finansowo, ale eleganckim i estetycznie wykonanym produkcie? Fornir kamienny to idealne rozwiązanie dla Ciebie!

Czym jest fornir kamienny?

Fornir kamienny to rewolucyjny produkt znajdujący się w ofercie sklepu STONEline – dzięki niemu zmienisz wystrój dowolnej przestrzeni w mgnieniu oka! Fornir to specjalistyczny materiał, który można umieścić niemal na każdej powierzchni – bez względu na jej właściwości czy zastosowanie. Fornir kamienny powstaje dzięki strukturalnej laminacji łupków, z których następnie wyodrębnia się cienkie warstwy skały, zestawiane w dalszych etapach ze szklanym włóknem. Tak skonstruowany fornir kamienny charakteryzuje się kilkumilimetrową warstwą o dużej wytrzymałości i elastyczności – sprawdzi się zarówno jako urozmaicenie starego kominka, jak i okleina do blatów kuchennych.

Okleina jako element dekoracyjny

Atrakcyjny wystrój wnętrz to nie tylko różnego rodzaju akcesoria kupowane w sklepach, ale także wzory i kolory mebli, ścian czy blatów. Rodzaj wykorzystanego w danym produkcie materiału może znacznie wpływać na kolorystyczne zestawienie całości pomieszczenia. Wybierając okleinę do blatów kuchennych możemy przemienić kuchnię w stylową, minimalistyczną przestrzeń bądź też zdecydować się na nieco bardziej awangardowe rozwiązania.

Okleina do blatów kuchennych
Powrót do listy aktualnościPowrót do listy aktualności