Naklejki na blat kuchenny

18.03.2019

Naklejki na blat kuchenny


Jak odświeżyć wygląd blatu kuchennego?

Regularna pielęgnacja czy zmiana materiału? To pytanie często pojawia się w kontekście przestrzeni kuchennych, zwłaszcza blatów. Częste używanie powierzchni wpływa na jej szybsze niszczenie, a specjalistyczne zabiegi odświeżające wygląd blatu nie zawsze są opłacalnym wyborem. W takiej sytuacji warto rozważyć drugą opcję, czyli zmianę materiału. Idealnym rozwiązaniem będzie zastosowanie naklejek na blat kuchenny.

Jak dbać o blat kuchenny?

Blat kuchenny to powierzchnia, która jest nieustannie narażona na różnego rodzaju uszkodzenia. Codzienne przygotowywanie posiłków, działanie temperatury, wilgoć a także stosowanie ostrych narzędzi, oddziałujących bezpośrednio na powierzchnię blatów powoduje, że te ulegają powolnemu niszczeniu. Pielęgnacja blatów kuchennych jest szczególnie kłopotliwa i zależy od rodzaju wykorzystanego materiału. Polecanym sposobem przedłużającym dobry stan blatu jest olejowanie. To jednak dość pracochłonne zajęcie – jeśli nie mamy czasu na regularne natłuszczanie powierzchni, możemy zdecydować się na alternatywne wyjście, mianowicie na naklejki na blat kuchenny.

Niestandardowe rozwiązania – naklejki na blat kuchenny

Okleinę blatów kuchennych możemy stosować na dowolnej powierzchni – fornir kamienny jest łatwy w aplikacji, nie wymaga więc wzywania specjalistów od prac wykończeniowych. Cienka warstwa materiału wyróżnia się dobrą przyczepnością i trwałością – ochroni także oryginalny blat przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami. Naklejki na blat kuchenny to jednak nie tylko znakomita warstwa ochronna, ale także świetny sposób na zmianę atmosfery panującej w kuchni. Wybierając wzór według indywidualnych upodobań, możemy stworzyć absolutnie nową, wyjątkową przestrzeń kuchenną.

Naklejki na blat kuchenny
Powrót do listy aktualnościPowrót do listy aktualności