Blaty kwarcowe na schody podwieszane

04.03.2019

Blaty kwarcowe na schody podwieszane


Uniwersalny design kwarcowych materiałów gwarantuje ich wszechstronne wykorzystanie. Nie tylko w przestrzeniach kuchennych czy w łazience wyglądem przypominającej SPA – blaty kwarcowe coraz częściej stosowane są w konstrukcji schodów.

Blaty kwarcowe – nie tylko tradycyjne rozwiązania

Klasyczne wersje schodów kamiennych ze spieku kwarcowego spotykamy najczęściej w przestrzeni publicznej czy centrach handlowych – to właśnie tam codziennie mijają się setki tysięcy osób spieszących się do pracy czy wracających do domów. Takie natężenie ruchu powoduje szybsze występowanie zniszczeń, zwłaszcza w przypadku schodów. Analogiczne rozwiązania pojawiają się także w prywatnych domach, które, za sprawą dodatków kamiennych, stają się stylowymi wnętrzami. Ciekawym rozwiązaniem jest także zastosowanie do schodów podwieszanych forniru kamiennego, oferowanego przez Stone Line, – urzekające swą subtelną strukturą w połączeniu z ciemnym odcieniem kamienia będą funkcjonować jako eleganckie rozwiązanie przestrzenne.

FAQ

Jakie materiały są wykorzystywane do produkcji schodów podwieszanych?

Wśród materiałów stosowanych do produkcji schodów podwieszanych można wymienić m.in. spieki kwarcowe oraz forniry kamiennego.

Czy schody podwieszane z blatów kwarcowych są wytrzymałe?

Tak, schody podwieszane z blatów kwarcowych są bardzo wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne, a także na działanie wilgoci i wysokich temperatur.

Czy blaty kwarcowe na schody podwieszane są łatwe w czyszczeniu?

Tak, blaty kwarcowe są łatwe w czyszczeniu dzięki swojej gładkiej powierzchni. Wystarczy użyć wilgotnej szmatki lub specjalnego preparatu do czyszczenia powierzchni kwarcowych.

Czy schody podwieszane z blatów kwarcowych są droższe niż tradycyjne schody?

Schody podwieszane z blatów kwarcowych mogą być nieco droższe niż tradycyjne schody, jednak warto zwrócić uwagę na ich trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz na estetyczny wygląd.

Gdzie można zakupić blaty kwarcowe na schody podwieszane?

Blaty kwarcowe na schody podwieszane można zakupić w sklepie Stone Line, który oferuje szeroki wybór produktów z kwarcu oraz fornirów kamiennych.

Blaty kwarcowe na schody podwieszane
Powrót do listy aktualnościPowrót do listy aktualności